Šiandien yra balandžio 27 d.
Pagrindinis puslapis Naujas skelbimas 100 naujausių skelbimų 100 populiariausių skelbimų Skelbimų paieška Vartotojų aplinka

Telefonspynės, elektronspynės ir jų montav

Paskelbta: 2015-04-17 11:23:16
Skelbimo kategorija: nekilnojamasis turtas » paslaugos
Mes užsiimame telefonspynių bei elektronspynių montavimu, jų priežiūra. Atliekame senų mechaninių kodinių spynų keitimą į elektromagnetines. Užsakovas gali pasirinkti ar jam reikia telfonspynės su pasikalbėjimo rageliais kiekviename bute, ar užtenka elektonspynės, kur duris atrakinsite prilietus elektoninį raktelį, arba surinkus kiekvienam butui individualiai suteiktą kodą.
Suprantama, kad telefonspynės sistemą sudaro ne tik elektroninė įranga, bet ir spyna bei durys. Būtent pastarieji du labiausiai veikiami mechaniškai, todėl jie turi būti ypač tvirti. Kad telefonspynės sistema veiktų patikimai, užsakovui ir vartotojui pateikiame gerai suderintą prekės ir paslaugos paketą: įrengiame telefonspynę, pagaminame tvirtas metalines duris . Parenkame pagal užsakovo poreikius patikimai veikiančią spyną, kad telefonspynė atliktų pagrindinę savo funkciją – ribotų įėjimą pašaliniams žmonėms, todėl šiais laikais telefonspynės susilaukia vis didesnės paklausos.
Taip pat gaminame metalines sandėliuko, rūsio duris, metalinius garažo vartus ir kitus metalo gaminius pagal individualius užsakymus.
Kokybė ir optimali kaina garantuota.

Internetinė svetainė: www.tomra.lt
e.mail: kaunovartai@tomra.lt
tel. 8 671 99886
Kontaktai
Paskelbė Tomas
Telefonas 867199886
El. pašto adresas kaunovartai@gmail.com
Miestas Kaunas
Interneto svetainė: http://www.tomra.lt
Skelbimo nuotraukos
Padidinti - Telefonspynės, elektronspynės ir jų montav
Padidinti - Telefonspynės, elektronspynės ir jų montav
Padidinti - Telefonspynės, elektronspynės ir jų montav

  Susiję skelbimai

žalčio sodyba

BuldozeriŲ nuoma.
Žemės lyginimo
darbai.

Grindu
betonavimas,pagrindo
paruosimas

Parodytas: 2723
Perskaitytas: 426
Rekomenduotas: 0
Spausdintas: 20
Populiarumas: 15.64%


Kiti skelbimai šioje kategorijoje Pagrindinis puslapis Nusiųsti skelbimą draugui Spausdinti

Naujienos | Verslo namai internete | Naudinga | RSS | Taisyklės | Pagalba | Reklama | Kontaktai


 

TalposAutomobilių laužynaiMasažas KlaipėdojeNemokama reklamaNuorodų katalogasDrabužiai internetuKondicionieriaiŠilutės reklamaBaidarių nuomaAutomobilių nuomaMikroautobusų nuomaParduodami domenaiLauko durysSarvuotos durysPlastikiniai langaiElektros projektaiUrologasValčių nuomaBaldų valymasŠilalės skelbimaiMarijampolės skelbimaiBreketaiSiuntos į Airiją, AnglijąEdqaro blogasShoe Heel ProtectionPersonalo atrankosKонвекторыPalangos skelbimai